bieglidzbark18

III Bieg Majowy

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Witold TarnowskiMężczyźni(51-60lat)10km
KB TKKF Promyk CiechanówCiechanów
2.Arleta TomaszewskaKobiety(31-40lat)5km
Mamuśki gora13-200
3.Paulina SzarmacherKobiety(31-40lat)5km
Mamuśki GórąDziałdowo
4.Wojciech PekrulMężczyźni(16-30lat)5km
MIEDZYTRENINGAMIGdańsk
5.Katarzyna BrózdaKobiety(31-40lat)5km
MKS BrodnicaBrzozie
6.Elżbieta GrzywaczKobiety(31-40lat)5km
PobiegaliBoleszyn
7.Jacek SzczygłowskiMężczyźni(41-50lat)5km
Morążanie Rodzinny TeamMorąg
8.Mateusz BurzackiMężczyźni(16-30lat)5km
-Lidzbark
9.Wiesław BurzackiMężczyźni(61+)5km
-Lidzbark
10.Artur WilamowskiMężczyźni(31-40lat)10km
LidzbarkLidzbark
11.Jacek ProkopMężczyźni(41-50lat)10km
BIEGAM U KOLESIOstaszewo
12.Lech MaterskiMężczyźni(61+)5km
niezrzeszonyLidzbark
13.Radosław KwiatkowskiMężczyźni(31-40lat)10km
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
14.Grzegorz PieńdakMężczyźni(31-40lat)10km
EXPOM TEAMNowe Miasto Lubawskie
15.Angelika GrochowskaKobiety(16-30lat)10km
niezrzeszonyLidzbark
16.Zbyszek MostowiczMężczyźni(31-40lat)5km
Pędzące JednorożceLidzbark
17.Marta ApczynskaKobiety(16-30lat)10km
-Brodnica
18.JOANNA BABALSKAKobiety(31-40lat)10km
ĆWICZYĆ I BYĆ SZCZĘŚLIWYMPOKRZYDOWO
19.Marek KrzemieniewskiMężczyźni(41-50lat)10km
EXPOM TEAMMarzęcice
20.Arkadiusz SiemiątkowskiMężczyźni(31-40lat)10km
EXPOM TEAMNowe iasto Lubawskie
21.Patryk PikulskiMężczyźni(16-30lat)5km
UWMBartniczka
22.Kamil KłosowskiMężczyźni(16-30lat)10km
;-)Grążawy
23.Marek CiechackiMężczyźni(31-40lat)10km
Brak Lidzbark
24.Zenon SzrullMężczyźni(31-40lat)10km
Grążawy
25.Artur ZAJĄCZKOWSKIMężczyźni(31-40lat)5km
Rozbiegane DziałdowoDZIAŁDOWO
26.Wioletta FalbaKobiety(41-50lat)10km
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
27.Dawid PAĆKOWSKIMężczyźni(31-40lat)10km
SieBiegaPokrzydowo
28.Stanisław MaciejewskiMężczyźni(41-50lat)10km
WPRunningWarszawa
29.Maciej SzarkoMężczyźni(41-50lat)5km
---------Elbląg
30.Ryszard MarutMężczyźni(61+)10km
KB TKKF Promyk CiechanówCiechanów
31.Robert KarpińskiMężczyźni(41-50lat)10km
SięBiegaPokrzydowo
32.Małgorzata SochackaKobiety(41-50lat)10km
:-)Lidzbark
33.Dariusz GrochowskiMężczyźni(41-50lat)10km
British HouseDziałdowo
34.Mirosław MejkaMężczyźni(51-60lat)5km
BrakNowe Miasto Lubawskie
35.Paweł CzubaMężczyźni(41-50lat)10km
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
36.Jarosław GałkaMężczyźni(41-50lat)10km
brakŻuromin
37.Karol SzynakaMężczyźni(31-40lat)10km
ZGoraZielona Góra
38.Błażej ŻarczyńskiMężczyźni(31-40lat)10km
Biegam u KolesiUzdowo
39.Zbigniew BartkowskiMężczyźni(51-60lat)10km
DziałdowoDziałdowo
40.Katarzyna KopećKobiety(16-30lat)10km
Wkurw_teamCiechanów
41.Anna SławińskaKobiety(31-40lat)5km
Rezerwowe PsyIława
42.Marcin KrawczykMężczyźni(31-40lat)10km
AutsajderIłowo-Osada
43.Konrad NOSARZEWSKIMężczyźni(16-30lat)10km
Konrad Nosarzewski Badania Dieta TreningStupsk
44.Robert KowalczykMężczyźni(31-40lat)10km
brakWarszawa
45.Sławomir KogutMężczyźni(41-50lat)5km
Kurzętnik BiegaSzafarnia
46.LESZEK. MOCZYNSKIMężczyźni(61+)10km
Biegam dla BydgoszczyBYDGOSZCZ
47.EDYTA CZARNECKAKobiety(16-30lat)5km
WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWMOlsztyn
48.Szymon KogutMężczyźni(16-30lat)10km
Kurzętnik BiegaSzafarnia
49.ANDRZEJ CZEPEKMężczyźni(41-50lat)10km
KURZĘTNIK BIEGANOWE MIASTO LUBAWSKIE
50.Bogusław WodzyńskiMężczyźni(51-60lat)10km
rozbiegane działdowoDziałdowo
51.Leon MederskiMężczyźni(61+)10km
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
52.Łukasz CHMIELEWSKIMężczyźni(16-30lat)10km
dSękowo
53.Robert SzklarskiMężczyźni(31-40lat)10km
-Iłowo osada
54.Wojciech GrzywaczMężczyźni(41-50lat)10km
PobiegaliBoleszyn
55.Martyna PokojskaKobiety(16-30lat)5km
-ŻABINY
56.Grażyna WittKobiety(51+)10km
MaratonyPolskie.PL TEAM-SopotSopot
57.Mariola SudzińskaKobiety(41-50lat)10km
OLSZTYNOlsztyn
58.Marcin BaranowskiMężczyźni(16-30lat)10km
brakLidzbark
59.RADOSŁAW GÓRSKIMężczyźni(41-50lat)10km
Lubawa kocha biegaćLUBAWA
60.Slawomir DembkowskiMężczyźni(31-40lat)10km
brakHartowiec
61.Wawrzyniec SzejkoMężczyźni(61+)10km
KB TKKF Promyk CiechanówCiechanów
62.Paweł KaczmarskiMężczyźni(16-30lat)10km
Crazy Runners Team RybnoRybno
63.Monika OstrowskaKobiety(31-40lat)5km
Szalone BrodniczankiBrodnica
64.Marcin TomczakMężczyźni(31-40lat)5km
nie ma klubuCiechanów
65.Teresa KamińskaKobiety(41-50lat)10km
Teresa biegaMiesiączkowo
66.Igor OlszewskiMężczyźni(16-30lat)5km
Lazy Pandas Running TeamLidzbark
67.Dariusz MrozińskiMężczyźni(41-50lat)5km
ROZBIEGANE DZIAŁDOWODziałdowo
68.Krzysztof KopećMężczyźni(31-40lat)10km
Wkurw_teamCiechanów
69.Robert SzynkowskiMężczyźni(41-50lat)5km
nie zrzeszonykarbowo
70.Leszek SosnówkaMężczyźni(51-60lat)10km
Jedynka dzialdowoDziałdowo
71.Marcin ŁożyńskiMężczyźni(16-30lat)10km
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
72.Daniel JędraszekMężczyźni(31-40lat)5km
brakMałe Leźno
73.Łukasz SobocińskiMężczyźni(16-30lat)10km
LubawaLubawa
74.Paulina CzerniakowskaKobiety(31-40lat)10km
Finisz MorągMalbork
75.Sławomir JaniszewskiMężczyźni(41-50lat)5km
BrakLidzbark
76.Katarzyna KramkowskaKobiety(16-30lat)5km
brakLidzbark
77.Tomasz RybkaMężczyźni(16-30lat)5km
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
78.Małgorzata KramkowskaKobiety(16-30lat)5km
Lidzvark
79.MARCIN SZRAMKAMężczyźni(31-40lat)10km
BRAKLidzbark
80.Rafał KołakowskiMężczyźni(41-50lat)5km
SCHULO TEAM DZIAŁDOWODziałdowo
81.Radosław ŁuczakMężczyźni(31-40lat)5km
ParkRun ToruńToruń
82.Robert FlorczakMężczyźni(41-50lat)5km
brakLidzbark
83.Dariusz RacinowskiMężczyźni(51-60lat)10km
K.B.im.Piotra Sękowskiego w PłońskuPłońsk
84.Edmund SteckiewiczMężczyźni(41-50lat)10km
KB Lech RypinRypin
85.Marcin KasprowiczMężczyźni(31-40lat)5km
Rozbiegane Działdowo/UKS MOSiR DziałdowoDziałdowo
86.Wioletta KasprowiczKobiety(16-30lat)5km
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
87.Jacek SulkowskiMężczyźni(31-40lat)10km
BrakTraczyska
88.Kacper LeśnyMężczyźni(31-40lat)10km
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
89.Ewa RzepkaKobiety(41-50lat)5km
Morsy GłęboczekWielki Głęboczek
90.Andrzej RzepkaMężczyźni(41-50lat)5km
Morsy GłęboczekWielki Głęboczek
91.Łukasz WiśniewskiMężczyźni(31-40lat)10km
Rozbiegane Działdowo Działdowo
92.Roman FryzaMężczyźni(51-60lat)5km
Lidzbark JeździLidzbark